Hakkımızda

Okyanus Medya 1995 yılında Medya İnternet ve Multimedya Ltd. Şti. “Medyatext“ ünvanı ile kurularak İnternet hizmetleri konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Geçen süre içerisinde İnternet sektöründe pek çok farklı konuda yatırmları bulunan Medyatext, İnternet web site tasarım ve hosting faaliyetlerini mevcut ekibi ve müşteri portföyü ile 2002 yılında kurduğumuz Okyanus Medya İnternet Hizmetleri firmasının üzerinden devam ettirmektedir.

2014 yılından itibaren ise faaliyet alanlarını belli parçalara ayırarak, bir parçası internet üzerinden kendi hazırladığımız satış siteleri vasıtasıyla ürün satışı yaparken, bir parçası Google Adwords danışmanlığı ve reklam hizmetleri, bir parçası da yazılım ve hosting hizmetlerini konularında uzmanlaşmak için o konudaki uzmanları tarafından devir alınmıştır.

Şirketimizin misyonu sektörde ilk kurumsal hizmetler veren firma olarak adını duyuran Medyatext’in alışılmış kalite ve profesyonel hizmet çizgisini daha da geliştirerek müşterilerinin internet hizmetleri konusunda uzun yıllar sürecek çözüm ortaklığını üstlenmektir. Hizmet’te parolamız kalite, süreklilik, güncelliktir.

Ana Sayfa  |   Hakkımızda  |   Hizmetlerimiz  |   Reklam  |   Hizmetlerimiz