Hosting

Firmamız bize ait sunucularla isteğe bağlı olarak Windows ve Linux sistemlerinde hizmet vermektedir. Şirketinizin ihtiyaçlarına göre farklı yazılımsal destekler ve şirketinize ait sunucuya kadar geniş bir ürün yelpazesinde sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yer Sağlayıcılığı Belge No: 0104
Belge Veriliş Tarihi: 29-02-2008
Reklam

Firmamız Google Adwords Şirket Ortağıdır.
Sitenizi inceliyelim, analiz edelim.
Reklamınızı detaylı olarak yapılandıralım, tekliflendirelim.
Kampanyanızı oluşturup yönetelim.
Kampanyanızı periyodik olarak raporlayıp beraberce optimize edelim.
Ödemenizi Banka Havalesi yada PAYPAL kanalı ile kredi kartınızla bize yapın, Faturanızı bizden alın muhasebenize rahatça masraf kaydedin.
Otomasyon Sistemleri

Elektronik ve bilgisayarın buluştuğu akıllı ev sistemleri, yönetilebilir cihazlar konusunda araştırma, geliştirme ve ürün satışı yapıyoruz.
Tasarım ve Yazılım

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda web sitenizin yazılımını yaparak internet ve intranet üzerinde size uygun sistemler geliştiriyoruz.
Haber portalları, ürün tanıtımları veya bambaşka ihtiyaçlarınız için yazılım ekibimiz size yardımcı olacaktır.
Online Satış Sistemleri

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız, uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ile elektronik ticaret sitesi yazılımından sanal pos sistemi entegrasyonuna anahtar teslimi sisteminizi oluşturmak dışında bu konuda satış işlemleri site ile şirket işlemleri koordinasyonu, kredi kartı güvenliği prosedürleri ve tedbirleri konusunda danışmanlığınızı da yapıyoruz.
Ana Sayfa  |   Hakkımızda  |   Hizmetlerimiz  |   Reklam  |   Hizmetlerimiz